Program I edycji

9:00 – 9:15

Przywitanie gości – przemówienia, w tym Władze Uczelni.


9:15 -9:30

Turystyka


9:30 -10:10

Tomasz Durajczyk – dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczawnie-Zdroju. Trener/Menadżer Akademickiej Kadry Narodowej w Tenisie Stołowym, wiceprezes Dolnośląskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego we Wrocławiu. Mistrz Europy w Tenisie Stołowym.
TEMAT: ABC organizacji imprez sportowych, czyli jak się za to zabrać?


10:10 -10:50

Damian Sipiorski – technik masażysta, naturopata, hirudoterapeuta (terapia pijawką lekarską ), ortopodolog, terapeuta ruchowy, uczestnik Mistrzostw Europy w masażu Rumunia Sibiu 2023 rok (kategoria masaż sportowy). Opiekun regeneracyjny w klubie zapaśniczym ZLKS Wałbrzych.
TEMAT: Funkcja stopy w sporcie i prewencja kontuzji.


10:50 – 11:00

Przerwa


11:00 -11:40

Kamila Chudzik – była polska lekkoatletka, która specjalizowała się w wielobojach. – W 2008 roku uczestniczka igrzysk olimpijskich w Pekinie -15m, 2009 roku uczestniczka mistrzostwach świata w Berlinie – brązowy medal 3m, wielokrotną medalistką mistrzostw Polski w różnych konkurencjach. od ponad 10 lat trener personalny i trener lekkiej atletyki, współpracowała z mistrzami Norwegii, reprezentującymi Norwegię na arenie międzynarodowej, a także z czołowymi sportowcami polski, od 3 lat trener i koordynator trenerów personalnych w wałbrzyskim klubie Well Fitness
TEMAT: Technika biegu, najczęstsze błędy i urazy. Przykładowe ćwiczenia wspomagające biegaczy.


11:40 – 12:20

Jarosław Piotrowski – dietetyk kliniczny zajmujący się żywieniem w chorobach, dietami odchudzającymi oraz żywieniem sportowców, m.in koszykarzy Górnik Zamek Książ Wałbrzych.
TEMAT: Jedzenie dla Sportowca jest tym, czym paliwo dla Formuły 1. Jak się odpowiednio odżywiać?


12:20 – 13:00

Dobrosław Kowalski – prawnik, przedsiębiorca – właściciel sportowej agencji eventowej, instruktor piłki nożnej, manager piłkarski, rekordzista świata i Polski w żonglerce różnymi piłkami.
TEMAT: Jak czytać i pisać regulaminy imprez sportowych. Akty prawne w polskim sporcie – organizacja, finansowanie, sponsoring.


13:00 – 13:10

Przerwa


13:10 – 13:50

Justyna Oleksy-Kaczorowska – psycholog, psycholog sportu oraz trener lekkoatletyki. Była wyczynowa lekkoatletka, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w biegu na 60 i 100 metrów przez płotki, V-ta zawodniczka Mistrzostw Europy do lat 23, IV-ta zawodniczka Letniej Uniwersjady. Podwójna zwyciężczyni „Wyścigu na szpilkach”.
TEMAT: Mentalna siła nawyku. Zaprogramuj się na zmiany.


13:50 – 14:30

Dagmara Płoszajska – marketingowiec, buduje marki na rynku polskim od ponad 25 lat, pracowała m.in dla BMW, MINI, ALLIANZ TFI, Max Mara, Red Valentino, wspiera dzieci, młodzież i dorosłych, wykładowca i szkoleniowiec wizerunku, rozwoju marki,
w Radzie Kotler Awards Poland, współpracownik Kotler Impact, miłośniczka pływania oraz long and short voyage,
TEMAT: „Budowanie sportowej marki osobistej, marki klubu sportowego, marki miejsca sportowego”.


14:40 – 15:10

Anna Błażys –  mama, żona, pedagog, na co dzień całe swoje serce poświęca działaniom społecznym, koordynuje wiele projektów, które wpływają na życie mieszkańców Dolnego Śląska. Od niedawna Wiceprezes Wałbrzyskiego Klubu Tenisowego ATRI, w którym zajmuje się popularyzacją aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży.
TEMAT: TEMAT: „Aktywność fizyczna i jej wpływ na rozwój psycho-społeczny, emocjonalny i poznawczy”


15:10

Artur Siódmiak zaprasza Na spotkanie z Mistrzem.